Královské hlavní město Praha - zlato 1 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 9 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 9 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM393 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-21 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 9 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 9 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM393 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED735998,92 د.إ
AUD279347,61 A$
CAD275151,25 C$
CHF156585,16 Fr
CNY1366667,67 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147687,97 £
HUF61679775,25 Ft
ILS600272,71 ₪
INR18706927,08 ₹
PLN719392,64 zł
RUB15233023,29 ₽
SEK1833315,78 kr
TRY8970368,89 ₺
UAH8705850,17 ₴
USD8234,19 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.