Královské hlavní město Praha - stříbro 1 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 99 ks |
| limit provedení b.k. | 99 ks |
| limit provedení patina | 99 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM392 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 99 ks |
| limit provedení b.k. | 99 ks |
| limit provedení patina | 99 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM392 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED30581,59 د.إ
AUD11733,06 A$
CAD11480,93 C$
CHF6526,2 Fr
CNY56863,41 ¥
CZK7080,00 kč
GBP6164,18 £
HUF2568303,43 Ft
ILS25298,82 ₪
INR776099,5 ₹
PLN30048,92 zł
RUB633227,79 ₽
SEK76445,76 kr
TRY372030,07 ₺
UAH361341,96 ₴
USD341,83 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.