Kostnice Sedlec - Memento Mori - stříbro proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 999 ks |
| limit provedení b.k. | 666 ks |
| limit provedení patina | 666 ks |
| objednávkový kód | CRM241 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 999 ks |
| limit provedení b.k. | 666 ks |
| limit provedení patina | 666 ks |
| objednávkový kód | CRM241 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED15599,49 د.إ
AUD5920,01 A$
CAD5831,3 C$
CHF3320,34 Fr
CNY28954,68 ¥
CZK3599,00 kč
GBP3129,5 £
HUF1306561,37 Ft
ILS12708,05 ₪
INR396162,62 ₹
PLN15236,16 zł
RUB322819,94 ₽
SEK38890,31 kr
TRY190045,85 ₺
UAH184946,39 ₴
USD174,54 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.