Kostnice Sedlec - Memento Mori - stříbro 1 Oz patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 999 ks |
| limit provedení b.k. | 666 ks |
| limit provedení patina | 666 ks |
| objednávkový kód | CRM1293 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 999 ks |
| limit provedení b.k. | 666 ks |
| limit provedení patina | 666 ks |
| objednávkový kód | CRM1293 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED13866,55 د.إ
AUD5260,85 A$
CAD5183,2 C$
CHF2949,95 Fr
CNY25741 ¥
CZK3199,00 kč
GBP2782,36 £
HUF1161778,37 Ft
ILS11301,73 ₪
INR352234,94 ₹
PLN13549,58 zł
RUB286997,01 ₽
SEK34539,57 kr
TRY169025,04 ₺
UAH164022,14 ₴
USD155,18 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.