Korunovácia Maximiliána II. - návrhy mince 100 € sada Au medailí 1 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 2 x 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | 'CZP000069' |
| nápis | 'Au 999,9' |
| limit provedení proof | 10 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2736 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 2 x 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | 'CZP000069' |
| nápis | 'Au 999,9' |
| limit provedení proof | 10 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2736 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1468530,24 د.إ
AUD557045,17 A$
CAD548942,08 C$
CHF312432,1 Fr
CNY2726074,32 ¥
CZK338800,00 kč
GBP294686,1 £
HUF123037565,52 Ft
ILS1196901,86 ₪
INR37313970,85 ₹
PLN1435019,82 zł
RUB30394277,41 ₽
SEK3658215,97 kr
TRY17898554,57 ₺
UAH17370683,42 ₴
USD16433,94 $