Korunovácia Maximiliána II. - návrhy mince 100 € sada Ag medailí 1 Oz b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 2 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | 'CZP000068' |
| nápis | 'Ag 999' |
| limit provedení proof | 200 ks |
| limit provedení b.k. | 20 ks |
| limit provedení patina | 20 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2739 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 2 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | 'CZP000068' |
| nápis | 'Ag 999' |
| limit provedení proof | 200 ks |
| limit provedení b.k. | 20 ks |
| limit provedení patina | 20 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2739 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED25927,97 د.إ
AUD9844,19 A$
CAD9692,09 C$
CHF5513,99 Fr
CNY48135,49 ¥
CZK5980,00 kč
GBP5202,45 £
HUF2172317,8 Ft
ILS21148,15 ₪
INR659320,3 ₹
PLN25332,03 zł
RUB536633,1 ₽
SEK64577,35 kr
TRY316009,19 ₺
UAH306692,06 ₴
USD290,05 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.