Korunovace Vladislava II českým králem - stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 999 ks |
| limit provedení b.k. | 399 ks |
| limit provedení patina | 399 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM306 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 999 ks |
| limit provedení b.k. | 399 ks |
| limit provedení patina | 399 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM306 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21635,18 د.إ
AUD8215,24 A$
CAD8087,48 C$
CHF4601,1 Fr
CNY40160,42 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4340,91 £
HUF1812154,23 Ft
ILS17646,74 ₪
INR550159,29 ₹
PLN21139,03 zł
RUB447784,91 ₽
SEK53888,33 kr
TRY263688,82 ₺
UAH255914,29 ₴
USD242,06 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.