Korunovace Fridricha Falckého českým králem - zlato Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| síla | 2 mm |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 199 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 99 ks číslovaných |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM336 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-7 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| síla | 2 mm |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 199 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 99 ks číslovaných |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM336 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED735771,31 د.إ
AUD279567,11 A$
CAD275129,39 C$
CHF156574,54 Fr
CNY1365812,63 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147705,43 £
HUF61642240,2 Ft
ILS600954,38 ₪
INR18709870,22 ₹
PLN719089,39 zł
RUB15228312,46 ₽
SEK1833120,47 kr
TRY8968155,76 ₺
UAH8703157,88 ₴
USD8234,97 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.