Konstantin a Metoděj Ag Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 115 ks |
| limit provedení b.k. | 115 ks |
| limit provedení patina | 115 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1353 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 115 ks |
| limit provedení b.k. | 115 ks |
| limit provedení patina | 115 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1353 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED15312,91 د.إ
AUD5859,72 A$
CAD5738,23 C$
CHF3281,82 Fr
CNY28375,14 ¥
CZK3588,00 kč
GBP3112,61 £
HUF1294358,07 Ft
ILS12097,61 ₪
INR401892,49 ₹
PLN15209,34 zł
RUB297072,13 ₽
SEK39220,61 kr
TRY190038,95 ₺
UAH184145,2 ₴
USD171,63 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.