KAREL JAROMÍR ERBEN – návrhy mince 500 Kč - sada 3x stříbro 34mm Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2079 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2079 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED17305,59 د.إ
AUD6624,06 A$
CAD6485,92 C$
CHF3709,58 Fr
CNY32076,33 ¥
CZK4056,00 kč
GBP3517,43 £
HUF1463873,9 Ft
ILS13673,28 ₪
INR454436,12 ₹
PLN17196,82 zł
RUB336027,7 ₽
SEK44336,57 kr
TRY214768,87 ₺
UAH208108,16 ₴
USD193,97 $