Karel I. Veliký - 1200. výročí úmrtí stříbro proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | leden 2014 |
| objednávkový kód | CRM1625 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | leden 2014 |
| objednávkový kód | CRM1625 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21622,02 د.إ
AUD8209,89 A$
CAD8085,82 C$
CHF4602,46 Fr
CNY40130,41 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4340,81 £
HUF1811346,34 Ft
ILS17631,22 ₪
INR549518,28 ₹
PLN21126,42 zł
RUB447415,11 ₽
SEK53913,16 kr
TRY263380,99 ₺
UAH256328,06 ₴
USD241,99 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.