Karel Absolon - 90. výročí objevení Věstonické venuše stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 252 ks |
| limit provedení patina | 68 ks |
| emise | červenec 2015 |
| objednávkový kód | CRM2700 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 252 ks |
| limit provedení patina | 68 ks |
| emise | červenec 2015 |
| objednávkový kód | CRM2700 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21628,95 د.إ
AUD8206,13 A$
CAD8085,04 C$
CHF4601,5 Fr
CNY40149,73 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4340,35 £
HUF1811761,91 Ft
ILS17628,36 ₪
INR549624,26 ₹
PLN21135,4 zł
RUB447655,96 ₽
SEK53875,44 kr
TRY263615,23 ₺
UAH255840,59 ₴
USD242,05 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.