KAMIL LHOTÁK – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2136 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2136 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED18620,84 د.إ
AUD7064,83 A$
CAD6960,59 C$
CHF3961,54 Fr
CNY34565,78 ¥
CZK4296,00 kč
GBP3736,7 £
HUF1559785,41 Ft
ILS15176,64 ₪
INR473183,53 ₹
PLN18195,93 zł
RUB385396,79 ₽
SEK46382,54 kr
TRY226952,11 ₺
UAH220258,75 ₴
USD208,38 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.