K ukončeniu štúdia zlato 2 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 62,2 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 10 ks |
| limit b.k. | 10 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1574SK |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 62,2 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 10 ks |
| limit b.k. | 10 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1574SK |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1468532,66 د.إ
AUD557340,19 A$
CAD548905,76 C$
CHF312491,1 Fr
CNY2725486,37 ¥
CZK338800,00 kč
GBP294593,66 £
HUF122986605,21 Ft
ILS1196477,79 ₪
INR37281215,32 ₹
PLN1434181,48 zł
RUB30387710,6 ₽
SEK3660183,78 kr
TRY17890449,79 ₺
UAH17409387,66 ₴
USD16433,2 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.