K ukončeniu štúdia 25 mm stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 5000 ks |
| limit b.k. | 5000 ks |
| limit patina | 5000 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1566SK |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 5000 ks |
| limit b.k. | 5000 ks |
| limit patina | 5000 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1566SK |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED5944,34 د.إ
AUD2284,68 A$
CAD2232,77 C$
CHF1271,47 Fr
CNY11054,56 ¥
CZK1380,00 kč
GBP1200,73 £
HUF500376,14 Ft
ILS4923,86 ₪
INR150908,22 ₹
PLN5855,21 zł
RUB123271,33 ₽
SEK14888,55 kr
TRY72360,4 ₺
UAH70242,09 ₴
USD66,44 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.