K ukončení studia 50 mm stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| limit patina | 500 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1561 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| limit patina | 500 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1561 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED30884,48 د.إ
AUD11625,19 A$
CAD11524,37 C$
CHF6570,51 Fr
CNY57110,74 ¥
CZK7176,00 kč
GBP6216,45 £
HUF2563093,12 Ft
ILS24444,12 ₪
INR803946,87 ₹
PLN30494,6 zł
RUB621558,12 ₽
SEK78228,47 kr
TRY381938,26 ₺
UAH369684,54 ₴
USD345,64 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.