K ukončení studia 50 mm stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| limit patina | 500 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1563 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| limit patina | 500 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1563 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED30987,49 د.إ
AUD11893,74 A$
CAD11633,49 C$
CHF6608,15 Fr
CNY57618,14 ¥
CZK7176,00 kč
GBP6250,15 £
HUF2602903,66 Ft
ILS25596,15 ₪
INR786400,46 ₹
PLN30448,38 zł
RUB642586,26 ₽
SEK77512,07 kr
TRY377139,17 ₺
UAH366137,95 ₴
USD346,52 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.