Joža Uprka - 75. výročí úmrtí stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 252 ks |
| limit provedení patina | 68 ks |
| emise | leden 2015 |
| objednávkový kód | CRM2684 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 252 ks |
| limit provedení patina | 68 ks |
| emise | leden 2015 |
| objednávkový kód | CRM2684 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21636,6 د.إ
AUD8209,89 A$
CAD8088,11 C$
CHF4601,66 Fr
CNY40168,53 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4340,42 £
HUF1812226,06 Ft
ILS17639,21 ₪
INR550188,63 ₹
PLN21132,29 zł
RUB447814,31 ₽
SEK53919,17 kr
TRY263745,6 ₺
UAH256556,77 ₴
USD242,08 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.