Josef Šebánek - 100. výročí narození stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 252 ks |
| limit provedení patina | 68 ks |
| emise | červenec 2015 |
| objednávkový kód | CRM2702 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 252 ks |
| limit provedení patina | 68 ks |
| emise | červenec 2015 |
| objednávkový kód | CRM2702 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21627,07 د.إ
AUD8209,28 A$
CAD8085,82 C$
CHF4601,17 Fr
CNY40159,05 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4340,38 £
HUF1812491,69 Ft
ILS17648,93 ₪
INR549696,53 ₹
PLN21138,4 zł
RUB447617,08 ₽
SEK53873,41 kr
TRY263589,98 ₺
UAH255818,37 ₴
USD241,98 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.