Josef Drahoňovský - 140. výročí narození stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 326 ks |
| limit provedení patina | 117 ks |
| emise | březen 2017 |
| objednávkový kód | CRM3084 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 326 ks |
| limit provedení patina | 117 ks |
| emise | březen 2017 |
| objednávkový kód | CRM3084 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21629,91 د.إ
AUD8206,21 A$
CAD8085,08 C$
CHF4601,52 Fr
CNY40152,43 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4340,11 £
HUF1812214,46 Ft
ILS17629,14 ₪
INR549438,05 ₹
PLN21135,48 zł
RUB447675,87 ₽
SEK53876,98 kr
TRY263655,82 ₺
UAH255851,97 ₴
USD242,05 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.