JOSEF BOŽEK – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 1 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 3 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 50 ks |
| limit provedení b.k. | 5 ks |
| limit provedení patina | 5 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2260 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 3 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 50 ks |
| limit provedení b.k. | 5 ks |
| limit provedení patina | 5 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2260 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED46292,02 د.إ
AUD17563,41 A$
CAD17304,26 C$
CHF9848,51 Fr
CNY85931,68 ¥
CZK10680,00 kč
GBP9289,57 £
HUF3877678,8 Ft
ILS37729,63 ₪
INR1176350,13 ₹
PLN45235,68 zł
RUB958109,34 ₽
SEK115308,55 kr
TRY564210,56 ₺
UAH547570,64 ₴
USD518,05 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Tovar nad 300 € zasielame až po vykonaní platby vopred (zálohovú faktúru zašleme na Váš e-mail). Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.