JOSEF BICAN – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2183 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2183 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21473,96 د.إ
AUD8078,85 A$
CAD8015,19 C$
CHF4568,15 Fr
CNY39701,5 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4322,86 £
HUF1785513,06 Ft
ILS16972,83 ₪
INR559346,04 ₹
PLN21208,2 zł
RUB431010,28 ₽
SEK54377,87 kr
TRY265572,51 ₺
UAH257041,4 ₴
USD240,3 $