JOSEF BICAN – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2184 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2184 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED17796,65 د.إ
AUD6754,09 A$
CAD6652,31 C$
CHF3784,54 Fr
CNY33039,62 ¥
CZK4104,00 kč
GBP3570,07 £
HUF1490340,42 Ft
ILS14515,21 ₪
INR452543,91 ₹
PLN17383,22 zł
RUB368338,46 ₽
SEK44318,93 kr
TRY216906,82 ₺
UAH210509,72 ₴
USD199,13 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.