Johana z Rožmitálu 50 mm stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 300 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| limit patina | 100 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2046 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 300 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| limit patina | 100 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2046 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED18606,95 د.إ
AUD7138,42 A$
CAD6985,34 C$
CHF3969,58 Fr
CNY34598,4 ¥
CZK4308,00 kč
GBP3752,72 £
HUF1562901,34 Ft
ILS15375,76 ₪
INR472215,73 ₹
PLN18282,17 zł
RUB385858,55 ₽
SEK46520,31 kr
TRY226458,5 ₺
UAH219857,58 ₴
USD208,02 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.