Johan Gregor Mendel - stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 4000 ks |
| limit provedení b.k. | 500 ks |
| limit provedení patina | 1000 ks |
| objednávkový kód | CRM351 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 4000 ks |
| limit provedení b.k. | 500 ks |
| limit provedení patina | 1000 ks |
| objednávkový kód | CRM351 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21595,64 د.إ
AUD8109,89 A$
CAD8041,75 C$
CHF4573,83 Fr
CNY39948,65 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4319,64 £
HUF1776907,11 Ft
ILS17078,76 ₪
INR560250,7 ₹
PLN21159,95 zł
RUB432732,27 ₽
SEK54194,36 kr
TRY266685,4 ₺
UAH258407,43 ₴
USD241,68 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.