Česká jména - Ester - velká stříbrná medaile 1 Oz
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ768 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ768 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21291,66 د.إ
AUD8151,93 A$
CAD7980,16 C$
CHF4563,8 Fr
CNY39463,58 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4326,37 £
HUF1801886,5 Ft
ILS16837,25 ₪
INR559500,92 ₹
PLN21165,1 zł
RUB413426,43 ₽
SEK54581,41 kr
TRY264237,52 ₺
UAH256042,63 ₴
USD238,54 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.