Česká jména - Bohdana - velká stříbrná medaile 1 Oz
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ399 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ399 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21494,34 د.إ
AUD8260,97 A$
CAD8072,84 C$
CHF4597,98 Fr
CNY39972,58 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4342,31 £
HUF1809137,07 Ft
ILS17801,51 ₪
INR545802,94 ₹
PLN21171,78 zł
RUB445741,02 ₽
SEK53840,23 kr
TRY261652,79 ₺
UAH253990,78 ₴
USD240,31 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.