JIZERSKÝ MOST NA TRATI TANVALD-HARACHOV – návrhy mince 5000 Kč sada tří Au medailí 1/2 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | květen 2014 |
| objednávkový kód | CRM2361 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | květen 2014 |
| objednávkový kód | CRM2361 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1098194,71 د.إ
AUD421821,41 A$
CAD412445,05 C$
CHF234845,86 Fr
CNY2042289,85 ¥
CZK254800,00 kč
GBP221686 £
HUF92406917,71 Ft
ILS909869,35 ₪
INR27869869,9 ₹
PLN1081089,51 zł
RUB22773923,1 ₽
SEK2749318,88 kr
TRY13368406,36 ₺
UAH12976967,03 ₴
USD12267,72 $