JIZERSKÝ MOST NA TRATI TANVALD-HARACHOV – návrhy mince 5000 Kč sada tří Au medailí 1/2 Oz b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | květen 2014 |
| objednávkový kód | CRM2362 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | květen 2014 |
| objednávkový kód | CRM2362 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1104183,29 د.إ
AUD419196,07 A$
CAD412867,13 C$
CHF235014,21 Fr
CNY2049366,95 ¥
CZK254800,00 kč
GBP221587,37 £
HUF92453162,93 Ft
ILS900748,31 ₪
INR28052925,15 ₹
PLN1078857,57 zł
RUB22848386,71 ₽
SEK2752722,46 kr
TRY13449977,43 ₺
UAH13090042,44 ₴
USD12358,51 $