JIZERSKÝ MOST NA TRATI TANVALD-HARACHOV – návrhy mince 5000 Kč sada 3x stříbro 1 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 3 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 50 ks |
| limit provedení b.k. | 5 ks |
| limit provedení patina | 5 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2363 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 3 x 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 50 ks |
| limit provedení b.k. | 5 ks |
| limit provedení patina | 5 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2363 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED46760,84 د.إ
AUD17744,87 A$
CAD17481,49 C$
CHF9947,82 Fr
CNY86829,64 ¥
CZK10788,00 kč
GBP9383,44 £
HUF3918319,93 Ft
ILS38155,96 ₪
INR1188522,87 ₹
PLN45700,55 zł
RUB967812,43 ₽
SEK116470,65 kr
TRY569957,61 ₺
UAH553116,07 ₴
USD523,19 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Tovar nad 300 € zasielame až po vykonaní platby vopred (zálohovú faktúru zašleme na Váš e-mail). Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.