JIŘÍ TRNKA – návrhy mince 500 Kč - sada 3x stříbro 34mm Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2119 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2119 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED16649,73 د.إ
AUD6368,19 A$
CAD6240,6 C$
CHF3566,95 Fr
CNY30852,66 ¥
CZK3900,00 kč
GBP3380,23 £
HUF1406815,55 Ft
ILS13186,11 ₪
INR437326,9 ₹
PLN16533,08 zł
RUB322888,27 ₽
SEK42548,51 kr
TRY206630,31 ₺
UAH200221,12 ₴
USD186,61 $