JIŘÍ TRNKA – návrhy mince 500 Kč - sada 3x stříbro 34mm patina
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2121 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2121 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED18517,65 د.إ
AUD7111,48 A$
CAD6953,94 C$
CHF3957,61 Fr
CNY34436,89 ¥
CZK4296,00 kč
GBP3738,75 £
HUF1557479,17 Ft
ILS15348,55 ₪
INR469959,1 ₹
PLN18226,04 zł
RUB384011,6 ₽
SEK46332,89 kr
TRY225415,71 ₺
UAH218816,31 ₴
USD206,85 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.