Česká jména - Jiří - stříbrná medaile
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ118 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ118 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11164,04 د.إ
AUD4287,42 A$
CAD4192,44 C$
CHF2385,99 Fr
CNY20761,53 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2254,04 £
HUF938983,02 Ft
ILS9253,43 ₪
INR283331,96 ₹
PLN10988,23 zł
RUB231515,37 ₽
SEK27933,47 kr
TRY135900,07 ₺
UAH131921,38 ₴
USD124,71 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.