Jiří Šlitr - 90. výročí narození zlato b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 98 ks |
| limit provedení b.k. | 46 ks |
| emise | únor 2014 |
| objednávkový kód | CRM1626 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 98 ks |
| limit provedení b.k. | 46 ks |
| emise | únor 2014 |
| objednávkový kód | CRM1626 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED368224,31 د.إ
AUD139814,94 A$
CAD137701,99 C$
CHF78380,1 Fr
CNY683423,23 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73924,23 £
HUF30847337,06 Ft
ILS300260,72 ₪
INR9358329,41 ₹
PLN359784,23 zł
RUB7619506,17 ₽
SEK918144,44 kr
TRY4485394,08 ₺
UAH4365282,35 ₴
USD4121,03 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Tovar nad 300 € zasielame až po vykonaní platby vopred (zálohovú faktúru zašleme na Váš e-mail). Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.