Jiří Šlitr - 90. výročí narození stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | únor 2014 |
| objednávkový kód | CRM1628 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | únor 2014 |
| objednávkový kód | CRM1628 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21634,03 د.إ
AUD8209,5 A$
CAD8086,54 C$
CHF4603,18 Fr
CNY40151,28 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4339,45 £
HUF1811607,14 Ft
ILS17638,22 ₪
INR549294,42 ₹
PLN21130,25 zł
RUB447663,54 ₽
SEK53906,74 kr
TRY263556,09 ₺
UAH256470,4 ₴
USD242,11 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.