Jiří Marek - 100. výročí narození stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | květen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1654 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | květen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1654 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21632,72 د.إ
AUD8207,56 A$
CAD8087,09 C$
CHF4602,79 Fr
CNY40151,07 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4338,99 £
HUF1811372,64 Ft
ILS17625,56 ₪
INR549263,76 ₹
PLN21125,74 zł
RUB447673,02 ₽
SEK53920,51 kr
TRY263558,14 ₺
UAH256475,83 ₴
USD242,09 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.