Jednodukát svatého Václava Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3,49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| provedení | proof |
| emise | květen 2015 |
| limit | 5000 ks |
| objednávkový kód | CRM2829 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 3,49 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| provedení | proof |
| emise | květen 2015 |
| limit | 5000 ks |
| objednávkový kód | CRM2829 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED24538,28 د.إ
AUD9390,05 A$
CAD9199,37 C$
CHF5259,6 Fr
CNY45475,21 ¥
CZK5750,00 kč
GBP4983,75 £
HUF2074262,5 Ft
ILS19431,18 ₪
INR644950,96 ₹
PLN24374,05 zł
RUB476801,07 ₽
SEK62749,39 kr
TRY304518,6 ₺
UAH295084,81 ₴
USD275,03 $