Jan Opletal - 75. výročí úmrtí stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | listopad 2014 |
| objednávkový kód | CRM1686 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | listopad 2014 |
| objednávkový kód | CRM1686 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21631,96 د.إ
AUD8207,74 A$
CAD8085,41 C$
CHF4602,87 Fr
CNY40148,39 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4339,07 £
HUF1811252,9 Ft
ILS17629,23 ₪
INR549244,48 ₹
PLN21125,18 zł
RUB447620,87 ₽
SEK53918,17 kr
TRY263529,21 ₺
UAH256445,95 ₴
USD242,1 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.