T. G. Masaryk Ag 1 Oz b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| provedení | b.k. |
| náklad | není stanoven |
| certifikát | není vydáván |
| emise | 2018 |
| objednávkový kód | CRM3374 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
SKLADOM
SKLADOM
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
SKLADOM
SKLADOM
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| provedení | b.k. |
| náklad | není stanoven |
| certifikát | není vydáván |
| emise | 2018 |
| objednávkový kód | CRM3374 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED9964,69 د.إ
AUD3741,82 A$
CAD3709,91 C$
CHF2110,39 Fr
CNY18436,69 ¥
CZK2302,00 kč
GBP1994,02 £
HUF819241,28 Ft
ILS7858,92 ₪
INR258561,08 ₹
PLN9756,34 zł
RUB199700,56 ₽
SEK25005,74 kr
TRY123096,87 ₺
UAH119257,51 ₴
USD111,54 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.