Historie českého národa - Přemysl Oráč - 50 mm Ag Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP820001 |
| limit provedení Proof | 500 ks |
| limit provedení patina | 500 ks |
| emise | 2016 |
| objednávkový kód | CRM3056 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP820001 |
| limit provedení Proof | 500 ks |
| limit provedení patina | 500 ks |
| emise | 2016 |
| objednávkový kód | CRM3056 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED20749,6 د.إ
AUD7877,48 A$
CAD7759,4 C$
CHF4416,49 Fr
CNY38509,95 ¥
CZK4788,00 kč
GBP4164,09 £
HUF1738017,82 Ft
ILS16914,54 ₪
INR527334,59 ₹
PLN20272,75 zł
RUB429362,45 ₽
SEK51726,71 kr
TRY252752,76 ₺
UAH245985,54 ₴
USD232,2 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.