Historie českého národa - Praotec Čech - 50 mm Ag patina
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP820001 |
| limit provedení Proof | 500 ks |
| limit provedení patina | 500 ks |
| emise | 2016 |
| objednávkový kód | CRM3053 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP820001 |
| limit provedení Proof | 500 ks |
| limit provedení patina | 500 ks |
| emise | 2016 |
| objednávkový kód | CRM3053 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED20614,74 د.إ
AUD7931,51 A$
CAD7764,04 C$
CHF4428,29 Fr
CNY38317,32 ¥
CZK4788,00 kč
GBP4169,94 £
HUF1796587,75 Ft
ILS17035,09 ₪
INR521394,98 ₹
PLN20328,71 zł
RUB432345,22 ₽
SEK51955,84 kr
TRY250708,92 ₺
UAH243794,49 ₴
USD230,38 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.