Hana Vítová - 100. výročí narození stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | leden 2014 |
| objednávkový kód | CRM1622 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | leden 2014 |
| objednávkový kód | CRM1622 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21603,48 د.إ
AUD8117,51 A$
CAD8044,27 C$
CHF4568,54 Fr
CNY39996,86 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4315,05 £
HUF1764635,88 Ft
ILS17050,49 ₪
INR555607,65 ₹
PLN21146,89 zł
RUB436735,89 ₽
SEK54206,87 kr
TRY266697,18 ₺
UAH258493,61 ₴
USD241,79 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.