Hájení Szigetu proti Turkům Mikulášem Zrinským 50 mm stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 1 000 ks |
| limit b.k. | 1 000 ks |
| limit patina | 1 000 ks |
| emise | 2014-2015 |
| objednávkový kód | CRM1744 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 1 000 ks |
| limit b.k. | 1 000 ks |
| limit patina | 1 000 ks |
| emise | 2014-2015 |
| objednávkový kód | CRM1744 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED25862,72 د.إ
AUD9714,43 A$
CAD9628,84 C$
CHF5479,88 Fr
CNY47842,11 ¥
CZK5976,00 kč
GBP5172,96 £
HUF2123324,98 Ft
ILS20441,65 ₪
INR670950,69 ₹
PLN25320,41 zł
RUB518211,12 ₽
SEK64890,88 kr
TRY319446,69 ₺
UAH309466,18 ₴
USD289,57 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.