Gottlieb Daimler - 180. výročí narození stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | březen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1638 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | březen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1638 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21626,19 د.إ
AUD8209,67 A$
CAD8085,64 C$
CHF4603 Fr
CNY40138,5 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4339,29 £
HUF1810676,47 Ft
ILS17641,39 ₪
INR549435,87 ₹
PLN21130,17 zł
RUB447501,4 ₽
SEK53914,32 kr
TRY263397,64 ₺
UAH256377,5 ₴
USD242,04 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.