Česká jména - Galina - velká zlatá medaile 1 Oz
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31 g |
| ryzost | 999.9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ1461 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-10 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31 g |
| ryzost | 999.9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ1461 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED724432,88 د.إ
AUD277242,57 A$
CAD271482,63 C$
CHF155313,83 Fr
CNY1342440,38 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147315,51 £
HUF61282385,95 Ft
ILS572481,01 ₪
INR19019397,44 ₹
PLN719807,16 zł
RUB14073664,54 ₽
SEK1857250,21 kr
TRY8990522,71 ₺
UAH8711657,96 ₴
USD8119,43 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.