Galileo Galilei - 450. výročí narození stříbro proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | únor 2014 |
| objednávkový kód | CRM1633 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | únor 2014 |
| objednávkový kód | CRM1633 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21546,87 د.إ
AUD8271,43 A$
CAD8089,77 C$
CHF4596,69 Fr
CNY40064,25 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4345,38 £
HUF1810213,41 Ft
ILS17816,09 ₪
INR546816,43 ₹
PLN21172,33 zł
RUB446153,31 ₽
SEK53897,32 kr
TRY262230,33 ₺
UAH254590,7 ₴
USD240,94 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.