Erb Košice - 1 Oz stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 20 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 10 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 10 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2512 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 20 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 10 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 10 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2512 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED31108,1 د.إ
AUD11682,14 A$
CAD11583,99 C$
CHF6588,52 Fr
CNY57545,27 ¥
CZK7188,00 kč
GBP6222,36 £
HUF2559600,87 Ft
ILS24601,63 ₪
INR807030,46 ₹
PLN30480,51 zł
RUB623342,6 ₽
SEK78065,95 kr
TRY384155,24 ₺
UAH372230,98 ₴
USD348,14 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.