Erb Košice - 1/2 Oz zlato Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15.56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 9 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 1 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2507 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15.56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 9 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 1 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2507 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED368300,19 د.إ
AUD139899,09 A$
CAD137714,69 C$
CHF78364,12 Fr
CNY683655,75 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73905,29 £
HUF30857955,14 Ft
ILS300815,77 ₪
INR9365476,19 ₹
PLN359928,77 zł
RUB7622735,81 ₽
SEK917582,48 kr
TRY4488829,65 ₺
UAH4356482,27 ₴
USD4121,48 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.