ZDRAVÍ – Ryzí přání II - velká stříbrná medaile 1 Oz
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | 2018 |
| objednávkový kód | CRM3389 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | 2018 |
| objednávkový kód | CRM3389 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21601,65 د.إ
AUD8116,26 A$
CAD8043,39 C$
CHF4566,88 Fr
CNY39993,47 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4314,94 £
HUF1764486,18 Ft
ILS17049,05 ₪
INR555560,51 ₹
PLN21145,1 zł
RUB436698,83 ₽
SEK54202,28 kr
TRY266674,55 ₺
UAH258471,68 ₴
USD241,79 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.