Chatam Sofer - návrhy mince 10 € sada Au medailí 1 Oz Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 2 x 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | 'CZP000069' |
| nápis | 'Au 999,9' |
| limit provedení proof | 10 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2721 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 2 x 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | 'CZP000069' |
| nápis | 'Au 999,9' |
| limit provedení proof | 10 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2721 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1468962,62 د.إ
AUD557727,8 A$
CAD549110,44 C$
CHF312397,92 Fr
CNY2727141,34 ¥
CZK338800,00 kč
GBP294747,34 £
HUF123073790,96 Ft
ILS1198159,52 ₪
INR37354133,58 ₹
PLN1435199,27 zł
RUB30403226,26 ₽
SEK3658663,06 kr
TRY17903664,37 ₺
UAH17375797,8 ₴
USD16432,82 $